H4P422RDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P422RDCA
JLCPCB Part #
C1408099
Package
Plugin
Description
1W 422Ω ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS