CPF0603B887RE
MFR.Part #
CPF0603B887RE
JLCPCB Part #
C4023004
Description
-55℃~+155℃ 63mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS