CPF1206B14R7E1
MFR.Part #
CPF1206B14R7E1
JLCPCB Part #
C1704080
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.7Ω 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS