RN73H1JTTD3482B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3482B50
JLCPCB Part #
C4142451
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS