CPF0603B86K6E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B86K6E
JLCPCB Part #
C3953238
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 63mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS