CPF0603B8K66E
MFR.Part #
CPF0603B8K66E
JLCPCB Part #
C4012653
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS