CPF0603B845KE1
MFR.Part #
CPF0603B845KE1
JLCPCB Part #
C3952410
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 845kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS