ROX05SJ3K3
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX05SJ3K3
JLCPCB Part #
C3508716
Package
Plugin
Description
-55℃~+130℃ 3.3kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS