CPF0603B84K5E1
MFR.Part #
CPF0603B84K5E1
JLCPCB Part #
C1699401
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS