P0603Y1001BNT
MFR.Part #
P0603Y1001BNT
JLCPCB Part #
C4113285
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS