CPF0603B82RE1
MFR.Part #
CPF0603B82RE1
JLCPCB Part #
C4206341
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS