H4P53R6DCA
MFR.Part #
H4P53R6DCA
JLCPCB Part #
C1408736
Description
-55℃~+155℃ 1W 53.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS