CRGV2010F127K
MFR.Part #
CRGV2010F127K
JLCPCB Part #
C4286738
Description
-55℃~+125℃ 127kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS