CRGV0805F261K
MFR.Part #
CRGV0805F261K
JLCPCB Part #
C4339248
Description
-55℃~+125℃ 125mW 261kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS