CPF0603B6R04E
MFR.Part #
CPF0603B6R04E
JLCPCB Part #
C4198139
Description
-55℃~+155℃ 6.04Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS