RK73G1JRTTD9762C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD9762C
JLCPCB Part #
C6388011
Description
-55℃~+155℃ 100mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS