CPF0603B60R4E
MFR.Part #
CPF0603B60R4E
JLCPCB Part #
C3953189
Description
-55℃~+155℃ 60.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS