CPF0603B61R9E1
MFR.Part #
CPF0603B61R9E1
JLCPCB Part #
C1694987
Description
-55℃~+155℃ 50V 61.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS