CPF0603B61R9E
MFR.Part #
CPF0603B61R9E
JLCPCB Part #
C3942497
Description
-55℃~+155℃ 61.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS