CPF0603B61K9E1
MFR.Part #
CPF0603B61K9E1
JLCPCB Part #
C1699288
Description
-55℃~+155℃ 50V 61.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS