RU73X1J6K49LTDF
MFR.Part #
RU73X1J6K49LTDF
JLCPCB Part #
C3960842
Description
-55℃~+155℃ 6.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS