RP73D1J1K1BTG
MFR.Part #
RP73D1J1K1BTG
JLCPCB Part #
C3999522
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS