CPF0603B53K6E
MFR.Part #
CPF0603B53K6E
JLCPCB Part #
C3976172
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS