CPF0603B5K36E
MFR.Part #
CPF0603B5K36E
JLCPCB Part #
C4007490
Description
-55℃~+155℃ 5.36kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS