CPF0603B536KE
MFR.Part #
CPF0603B536KE
JLCPCB Part #
C4076221
Description
-55℃~+155℃ 536kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS