CPF0603B536RE
MFR.Part #
CPF0603B536RE
JLCPCB Part #
C4226768
Description
-55℃~+155℃ 536Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS