RA73F1J249RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J249RBTDF
JLCPCB Part #
C6373842
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS