CRGV2010F88K7
MFR.Part #
CRGV2010F88K7
JLCPCB Part #
C4128227
Description
-55℃~+125℃ 500mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS