ERJ-UP3F4321V
MFR.Part #
ERJ-UP3F4321V
JLCPCB Part #
C1869640
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS