CPF0603B4R22E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B4R22E
JLCPCB Part #
C3947441
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 4.22Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS