CPF0603B4R32E
MFR.Part #
CPF0603B4R32E
JLCPCB Part #
C3988557
Description
-55℃~+155℃ 4.32Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS