CPF0603B4K87E
MFR.Part #
CPF0603B4K87E
JLCPCB Part #
C3944257
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS