CRGV0805J2M2
MFR.Part #
CRGV0805J2M2
JLCPCB Part #
C4032640
Description
-55℃~+125℃ 125mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS