H4P4K02DZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P4K02DZA
JLCPCB Part #
C1407245
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.02kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS