CPF0603B3R01E
MFR.Part #
CPF0603B3R01E
JLCPCB Part #
C4068136
Description
-55℃~+155℃ 3.01Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS