RU73X2A133RLTDF
MFR.Part #
RU73X2A133RLTDF
JLCPCB Part #
C4208375
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS