CPF0603B3K83E
MFR.Part #
CPF0603B3K83E
JLCPCB Part #
C4099783
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS