T77V1D10-09
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T77V1D10-09
JLCPCB Part #
C1564951
Package
Plugin,10.2x18.2mm
Description
-30℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 10ms 30V@DC、277V@AC 4ms 9V AgCdO 插件,10.2x18.2mm Power Relays