CPF0603B374KE
MFR.Part #
CPF0603B374KE
JLCPCB Part #
C4177575
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS