H8866KDCA
MFR.Part #
H8866KDCA
JLCPCB Part #
C1405452
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS