P0603Y2150BNTD
MFR.Part #
P0603Y2150BNTD
JLCPCB Part #
C4287361
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS