CPF0603B2K87E
MFR.Part #
CPF0603B2K87E
JLCPCB Part #
C2142303
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS