RP73D2A5R90BTDF
MFR.Part #
RP73D2A5R90BTDF
JLCPCB Part #
C1722080
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS