CPF0603B2K2E1
MFR.Part #
CPF0603B2K2E1
JLCPCB Part #
C4253323
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS