RA73F2A10K7BTDF
MFR.Part #
RA73F2A10K7BTDF
JLCPCB Part #
C3984121
Package
0805
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 10.7kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS