RN73C2A107RBTG
MFR.Part #
RN73C2A107RBTG
JLCPCB Part #
C4084859
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS