CPF0603B21K5E
MFR.Part #
CPF0603B21K5E
JLCPCB Part #
C2142309
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount