CPF0603B29R4E
MFR.Part #
CPF0603B29R4E
JLCPCB Part #
C4106942
Description
-55℃~+155℃ 29.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS