RN731JTTD3301F50
MFR.Part #
RN731JTTD3301F50
JLCPCB Part #
C3915416
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS