CPF0603B294RE
MFR.Part #
CPF0603B294RE
JLCPCB Part #
C3942557
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS